Oferty pracySprzedawca
Sprzedawca Zdalna (cała Polska)
Sprzedawca Zdalna (cała Polska) Aplikuj Opublikowano 17 lipca 2021, do końca 1 dzień

Szukamy sprzedawców do rozwijającego się e-sklepu aromatowarów do wnętrz.

PRACA ZDALNA

Elastyczne godziny

Kogo szukamy:

  Osób 18-27 lat

  Proaktywnych

  Bez strachu rozmów

  Szybko reagujących w nieprzewidzianych   sytuacjach

Doświadczenie NIE jest wymagane

Obowiązki:

 Sprzedaż B2B:

  Poszukiwanie potencjalnych klientów

  Praca z klientami - telefony oraz maili

  Pokonywanie obiekcji

  Prowadzenie listy kontaktów

Oferujemy:

 Wynagrodzenie na okres próbny (1 miesiąc) za wyniki

 Naukę i doświadczenie w branży sprzedaż

 Udział w budowaniu przedsięwzięcia

 Rozwój kariery

Wynagrodzenie po okresie próbnym:

 Stała kwota + nadwyżki za KPI + procent od sprzedaż zależny od wyników

(Data aktualizacji: sobota, 17 lipca 2021)