Oferty pracyMłodszy Analityk w Dziale Finansowym
Młodszy Analityk w Dziale Finansowym Warszawa (mazowieckie)
Młodszy Analityk w Dziale Finansowym Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 19 lipca 2021, do końca 1 dzień

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, w tym usługi rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Analityk w Dziale Finansowym

Obowiązki:

- Opracowywanie analizy finansowej
- Wspieranie strategii sprzedaży, przygotowanie prezentacji na temat strategii
- Opracowywanie analiz wspierających/ obalających kluczowe hipotezy dotyczące strategii sprzedaży
- Zarządzanie budżetem
- Wspieranie zamknięcia sprzedaży
- Przygotowanie i aktualizacja rocznego planu prognostycznego

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku 1 - 2 lata
- J. angielski - poziom komunikatywny w mowie i piśmie
- Bardzo dobra znajomość programu Excel
- Wiedza finansowa (studia w tym kierunku)

Oferta:

- Umowa o pracę
- Prywatna opieka medyczna
- Możliwość podjęcia pracy od zaraz
- Doskonała, dobrze skomunikowana lokalizację biura
- Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, będącej jednym z liderów w branży elektronicznej

(Data aktualizacji: poniedziałek, 19 lipca 2021)