Oferty pracySPAWACZ MAG
SPAWACZ MAG Göttingen (Niemcy)
SPAWACZ MAG Göttingen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 lipca 2021, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MAG

Miejsce pracy: Niemcy – 37079 Gottingen
Nr. ref: MAG-GOT/DE/2021

Opis stanowiska pracy:
- spawanie oraz skladanie konstrukcji stalowych sluzacych do przewozu szkla
- praca z rysunkiem technicznym
- praca na 2 zmiany
- stawka: 11 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:
- umiejetnosc spawania metoda MIG/MAG (nie sa wymagane aktualne certyfikaty)
- znajomosc rysunku technicznego
- mile widziane podstawy jezyka niemieckiego
- gotowosc do pracy na 2 zmiany oraz w godzinach nadliczbowych
- doswiadczenie zawodowe
- wlasny samochód (mozliwosc zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
-umowe na warunkach niemieckich, która otrzymasz juz przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy sluza pomoca 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i swiateczny
-mozliwosc pracy w godzinach dodatkowych platnych od +25%
-odziez robocza
-platny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyslij swoje aktualne CV wraz z zgoda na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy, dodajac w temacie numer referencyjny: MAG-GOT/DE/2021

(Data aktualizacji: wtorek, 20 lipca 2021)