Oferty pracyPracownik Banku J Szwedzki
Pracownik Banku J Szwedzki PMSolutions Warszawa (mazowieckie)
Pracownik Banku J Szwedzki PMSolutions Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 20 lipca 2021, do końca 1 dzień

Pracownik Banku J Szwedzki

Mówisz w języku szwedzkim?

Nie wymagamy doświadczenia

Lubisz i cenisz sobie kontakty interpersonalne?
Chcesz pracować w przyjaznej, międzynarodowej firmie?
Przeprowadzimy szkolenia i przygotujemy Ciebie do pracy
U nas nie ma okresu próbnego – od razu umowa o pracę
Płacimy za relokację do Łodzi lub opłacimy koszty mieszkania  (sam wybierasz – co wolisz)

WYMAGANIA
bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego  min C1
komunikatywna znajomość języka angielskiego min B2

OFERUJEMY
umowę o pracę oraz pakiet benefitów
przyjazną atmosferę pracy
kursy i szkolenia

ZADANIA: czeka na Ciebie praca w Banku w dziale Administracyjnym z native speakerami, praca polega na procesowaniu wniosków bankowych, pilnowaniu dokumentacji w wewnętrznym systemie

Czekamy na Twoje CV
jobs@personnelandmedia.com
W tytule prosimy napisać "SZWEDZKI" – Łódź

(Data aktualizacji: wtorek, 20 lipca 2021)
podobne oferty
Kielce, Amsterdam, Rotterdam (świętokrzyskie)
Oferta wygasła
Kraków, Warszawa, Wrocław, Kielce, Lublin, Białystok, Bydgosz (wielkopolskie)
Opublikowano 5 kwietnia 2024
Wrocław I Okolice (dolnośląskie)