Oferty pracyPAKOWACZ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH - OD ZARAZ!
PAKOWACZ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH - OD ZARAZ! ImpactJob Florstadt (Niemcy)
PAKOWACZ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH - OD ZARAZ! ImpactJob Florstadt (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 lipca 2021, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie soczewek kontaktowych
  • Kontrola jakości

WYMAGANIA:

  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera/pakowacza
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10,45 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: wtorek, 20 lipca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Niemcy, Reinfeld (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj