Oferty pracyLEKARZ W PRZYCHODNI W ZAKRESIE PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ
LEKARZ W PRZYCHODNI W ZAKRESIE PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ Agencja pracy Cosmoworker Słubice (lubuskie)
LEKARZ W PRZYCHODNI W ZAKRESIE PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ Agencja pracy Cosmoworker Słubice (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 21 lipca 2021, do końca 1 dzień

Praca przychodni w zespole lekarza rodzinnego w Słubicach.
Rozwijający się zespół.
Kontakt w ciągu 24h.

Cosmoworker z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich Klientów.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • pełen zakres obowiązków związanych z przyjmowaniem pacjentów w przychodni.

Wymagania:

  • dyplom lekarza medycyny,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do negocjacji,
  • pełen etat, 1/2 etatu, 1/4 etatu, do uzgodnienia.

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej lub kontakt telefoniczny.

0048 61 250-4-250
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę z przychodnią POZ.
Wszystkie dane kandydatów pozyskiwane są w drodze korespondencji szyfrowanej.

Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146.

2006-2021 ⓒ

(Data aktualizacji: środa, 21 lipca 2021)
inne

oferty pracodawcy

Holandia, Duiven, Elst, Amsterdam (Holandia)
Opublikowano wczoraj
Holandia, Brakel (Holandia)
Opublikowano 15 kwietnia 2024
Holandia, Oss (Holandia)