Oferty pracyINŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SPECJALISTA SIEM
INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SPECJALISTA SIEM PMSolutions Wrocław (dolnośląskie)
INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SPECJALISTA SIEM PMSolutions Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 21 lipca 2021, do końca 1 dzień

INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SPECJALISTA SIEM

WROCŁAW
praca hybrydowa
Umowa o pracę na pełen etat

Nasz Klient to jedna z największych linii lotniczych

ZADANIA NA TYM STANOWISKU TO:

• Działania w chmurze (gromadzenie i analizy)
• Usprawnianie mechanizmów wykrywania zagrożeń w oparciu o TTP
• Pomoc w ustaleniach źródeł błędów
• Sporządzanie dokumentację zarówno na poziomie technicznym, jak i wykonawczym, którą można wykorzystać do poprawy ogólnego stanu bezpieczeństwa

WYMAGANIA:

• Doświadczenie SIEM, SOC Level 3 lub Threat Hunter
• Doświadczenia z AWS, Azure
• Dobre umiejętności programistyczne do tworzenia skryptów, łączników API i automatyzacji w celu obsługi istniejących wdrożeń
• Znajomość narzędzi do analizy dużych zbiorów danych SIEM oraz  ELK, Graylog, Splunk, Symantec, FireEye, AlienVaul …

NASZ KLIENT OFERUJE:

• Karta Multisport
• Prywatna opieka zdrowotna
• Pokój gier
• Wewnętrzny system premii
• Elastyczne godziny pracy

Zachęcamy do wysłania CV na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com

z dopiskiem: SPECJALISTA SIEM /WROCŁAW

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

(Data aktualizacji: środa, 21 lipca 2021)