Oferty pracyPracownik sezonowy (zbiór papryki)
Pracownik sezonowy (zbiór papryki) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Merksplas (Belgia)
Pracownik sezonowy (zbiór papryki) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Merksplas (Belgia) Aplikuj Opublikowano 21 lipca 2021, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy należącej do sektora rolnego, zajmującej się sadzeniem i zbiorem papryki poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik sezonowy (zbiór papryki)

Miejsce pracy: Merksplas, Belgia

 Opis stanowiska:

  • praca w sektorze rolnictwa przy zbiorach papryki w szklarni
  • zbieranie papryk na wolno jeżdżącym elektrycznym wózku- pracownik zostaje przeszkolony do obsługi wózka
  • usuwanie rozrastających się, lub uschniętych pędów papryk
  • praca w godzinach 7.00 - 17.00

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z warzywami - mile widziana
  • gotowość do ciężkiej pracy fizycznej
  • znajomość j. angielskiego

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach - system plukkaarten.
  • stawkę: 9,35 € brutto/h (ok. 8 € netto/h)
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • zakwaterowanie opłacane przez pracownika
  • ok 45 h pracy tygodniowo.
  • szkolenie przyuczające do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 50 € / tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

 Kontakt w sprawie pracy: 572 325 580

(Data aktualizacji: środa, 21 lipca 2021)