Oferty pracyMagazynier / Komisjoner dział suchy Dortmund (również dla niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego)
Magazynier / Komisjoner dział suchy Dortmund (również dla niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego) Dortmund (Niemcy)
Magazynier / Komisjoner dział suchy Dortmund (również dla niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego) Dortmund (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 22 lipca 2021, do końca 1 dzień

Twoja zadania

  • Komisjonowanie z systemem Pick by Voicena dziale ciepłym - FOOD
  • Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki

Co jest dla nas ważne:

  • Wiedza i doświadczenie w kompletacji zamówień jest dodatkowym atutem
  • Dobra sprawność fizyczna
  • Minimum 18 lat
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Pewną prace z perspektywami (również dla niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego)
  • Miłą atmosferę pracy
  • Zróżnicowane możliwości
  • Bezpłatne szkolenia min. uprawnienia na wózki widłowe
  • Możliwość przejęcia przez firmę docelową
  • Zapewniona bezpłatna odzież roboczą
  • Stawka od 12€ za godzinę

Można aplikować również telefonicznie:

Telefon: +49 911 42 47 444

(Data aktualizacji: czwartek, 22 lipca 2021)