Oferty pracyMagazynier / Komisjoner Möckmühl (Heilbronn) - również dla niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego
Magazynier / Komisjoner Möckmühl (Heilbronn) - również dla niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego Möckmühl (Heilbronn) (Niemcy)
Magazynier / Komisjoner Möckmühl (Heilbronn) - również dla niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego Möckmühl (Heilbronn) (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 22 lipca 2021, do końca 1 dzień

Twoje zadania

  • Komisjonowanie z systemem Pick by Voice
  • Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki

Co jest dla nas ważne:

  • Wiedza i doświadczenie w kompletacji zamówień jest dodatkowym atutem
  • Dobra sprawność fizyczna
  • Minimum 18 lat
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w temperaturze -23C

Oferujemy

  • Pewną prace z perspektywami (również dla niewykwalifikowanych pracowników bez znajomości języka niemieckiego )
  • Miłą atmosferę pracy
  • Zróżnicowane możliwości
  • Bezpłatne szkolenia min. uprawnienia na wózki widłowe
  • Możliwość przejęcia przez firmę docelową
  • Zapewniona bezpłatna odzież robocza
  • Po przepracowanych 3 miesiącach 1000€ premii
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Stawka 13€ za godzinę + wszystkie przerwy płatne

(Data aktualizacji: czwartek, 22 lipca 2021)