Oferty pracySALESFORCE DEVELOPER
SALESFORCE DEVELOPER PMSolutions Warszawa Trójmiasto Łódź Cała Polska (mazowieckie)
SALESFORCE DEVELOPER PMSolutions Warszawa Trójmiasto Łódź Cała Polska (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 23 lipca 2021, do końca 1 dzień

SALESFORCE DEVELOPER
(Technologie w chmurze)

POLSKA / PRACA ZDALNA

Wynagrodzenie roczne max. 200 000 brutto

Nasz Klient (lider technologii i usług integracyjnych dla rynku Automotive, Mobile, Telekomunikacji) poszukuje SALESFORCE DEVELOPER

Będziesz odpowiedzialny za rozwój, konfigurację i dostosowywanie aplikacji w ramach platformy Salesforce.

ZADANIA:

Zarządzanie ulepszeniami salesforce.com
Implementowanie złożonych  modułów  aplikacji
Utrzymywanie integracji interfejsu API
Proponowanie poszczególnych rozwiązań technicznych

Czynny udział w tworzeniu i monitorowaniu specyfikacji technicznych

WYMAGANIA:

5 lat doświadczenia w IT
3 lata doświadczenia w technologii Salesforce.com
2 lata doświadczenia w Java, C# lub OO PHP
Znajomość SFDC Apex, Lightning, Visualforce, SQL/SOQL, XML, HTML, SOAP i REST

Dobra znajomość Sales Cloud i Service Cloud
Angielski – B2

Wyślij CV na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com

z dopiskiem : SALESFORCE DEVELOPER

(Data aktualizacji: piątek, 23 lipca 2021)