Oferty pracySupport Manager
Support Manager PMSolutions Łódź (łódzkie)
Support Manager PMSolutions Łódź (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 23 lipca 2021, do końca 1 dzień

Support Manager

PRACA Z DOMU (lub w biurze w Łódź)

Poszukujemy dla naszego Klienta, który specjalizuje się w produktach i rozwiązaniach AUTOMOTIVE oraz w systemów audio, wizualnych i informacyjno-rozrywkowych na stanowisko SUPPORT MANAGER

ZADANIA:

Zarządzanie zespołem inżynierów
Wsparcie poprodukcyjne dla rozwiązania E2E OTA

Wsparcie sprzedaży – uczestniczenie w spotkaniach przed sprzedażowych

Zarządzanie/koordynowanie zespołem, ustalanie priorytetów

WYMAGANIA:

min 3  letnie doświadczenie menedżerskie (zarządzanie/koordynowanie zespołem)
min 7 lat doświadczenia technicznego w C, C++
Znajomość platformy Linux

Co oferuje nasz klient:
Praca w międzynarodowym zespole projektowym z największymi światowymi klientami z branży motoryzacyjnej
Szkolenia w miejscu pracy i szkolenia techniczne
Możliwość dalszego rozwoju
Świetny pakiet dodatkowych korzyści takich jak:
pełna praca zdalna
elastyczny czas pracy,
prywatna opieka zdrowotna (LuxMed),
karta MultiSport,
Kafeteria MyBenefit,
Pokój gier,

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com

z dopiskiem: Support Manager

(Data aktualizacji: piątek, 23 lipca 2021)