Oferty pracyMECHANIK AUTOBUSOW- NIEMCY - Moosburg
MECHANIK AUTOBUSOW- NIEMCY - Moosburg Moosburg (Niemcy)
MECHANIK AUTOBUSOW- NIEMCY - Moosburg Moosburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 września 2021, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

MECHANIK AUTOBUSOW

Miejsce pracy: Niemcy – 85368 Moosburg
Nr ref: MOOS/DE/2021

Opis stanowiska pracy:
- diagnostyka oraz naprawa autobusów
- wykonywanie jazd testowych
- gotowość do odbywania krótkich tras autobusem w razie potrzeb
- stawka: 12,00 euro brutto/h + 40 euro netto diety dziennej
- mieszkanie opłacone przez pracodawcę

Wymagania:
- doświadczenie na w/w stanowisku
- czynne prawo jazdy kategorii D lub DE
- posiadanie karty kierowcy, bądź gotowość do jej wyrobienia
- znajomość podstaw języka niemieckiego
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
- mówimy po polsku
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i świąteczny
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy, dodając w temacie numer referencyjny: MOOS/DE/2021

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 września 2021)