Oferty pracyCieśla dachowy
Cieśla dachowy Linz (Austria)
Cieśla dachowy Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 21 września 2021, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Cieśla dachowy

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- wykonanie i montaż więźb dachowych

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: 14,50 euro brutto/h + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
- 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie lub mieszkanie nieodpłatne
- 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia
- pełen pakiet socjalny

(Data aktualizacji: wtorek, 21 września 2021)