Oferty pracyWSPARCIE TECHNICZNE Z WŁOSKIM/FRANCUSKIM/NIEMIECKIM lub HISZPAŃSKIM
WSPARCIE TECHNICZNE Z WŁOSKIM/FRANCUSKIM/NIEMIECKIM lub HISZPAŃSKIM PMSolutions Warszawa (mazowieckie)
WSPARCIE TECHNICZNE Z WŁOSKIM/FRANCUSKIM/NIEMIECKIM lub HISZPAŃSKIM PMSolutions Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 21 września 2021, do końca 1 dzień

WSPARCIE TECHNICZNE Z WŁOSKIM/FRANCUSKIM/NIEMIECKIM lub HISZPAŃSKIM

Miejsce pracy: Sofia/Bułgaria
Umowa o pracę na pełny etat

Zakres obowiązków:

praca nad prostymi zagadnieniami technicznymi ze strony klienta
pomoc poprzez diagnozowanie problemów  (sondowanie i badanie przyczyn oraz dostarczanie/rekomendowanie rozwiązań problemów technicznych i serwisowych)
doradzanie klientom w zakresie wytycznych proceduralnych, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie
identyfikowanie produktów, które są wadliwe i postępowanie zgodnie z wytycznymi dotyczącymi nawiązywania połączeń serwisowych

Wymagania:

Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku WŁOSKIM/FRANCUSKIM/NIEMIECKIM lub HISZPAŃSKIM na poziomie min.C1
Dobra znajomość języka angielskiego - B1/B2

Oferujemy:

W pełni płatne szkolenie
Doskonały pakiet relokacyjny i pomoc w relokacji!
Wynagrodzenie w wysokości 2900 lev bułgarski czyli około 6800pln brutto i miesięczne premie za sumienność i frekwencje w pracy
Karta Multisport
Ubezpieczenie medyczne
oraz
pokryjemy 1 bilet lotniczy (lub inny środek transportu do 300 EUR)
oraz
14 dni zakwaterowania w hotelu

Zapewniamy kontakt do agentów wynajmu, którzy pomagają w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com

z dopiskiem WŁOSKI/FRANCUSKI/NIEMIECKI/HISZPAŃSKI – Praca w Bułgarii

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w następujący sposób:

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”.

(Data aktualizacji: wtorek, 21 września 2021)