Oferty pracyTeam Leader z językiem NIEMIECKIM
Team Leader z językiem NIEMIECKIM PMSolutions Lublin (lubelskie)
Team Leader z językiem NIEMIECKIM PMSolutions Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 22 września 2021, do końca 1 dzień

Team Leader z językiem NIEMIECKIM

LUBLIN

Wynagrodzenie około 8000pln -umowa o pracę lub B2B

Praca zdalna na czas Covid
Docelowo praca hybrydowa (Lublin)

Dla naszego klienta Międzynarodowej firmy z sektora BPO poszukujemy Team Leader ze znajomością niemieckiego

Twój zakres obowiązków:

zarządzanie projektami wielojęzycznymi
zarządzanie zespołem około 10 – 15 osób wraz z innymi koordynatorami
monitorowanie  pracy zespołu i raportowanie wyników
Czego oczekujemy:
biegłej znajomości języka niemieckiego i angielskiego
doświadczenia w zarządzaniu projektami i zespołem
znajomości CRM – mile widziana
dużej samodzielności

Oferujemy:

podstawę plus premię
szkolenie
duże możliwości podnoszenia kwalifikacji I rozwoju zawodowego

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie.

(Data aktualizacji: środa, 22 września 2021)