Oferty pracyREKRUTER IT
REKRUTER IT PMSolutions Warszawa Trójmiasto Łódź Cała Polska (mazowieckie)
REKRUTER IT PMSolutions Warszawa Trójmiasto Łódź Cała Polska (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 22 września 2021, do końca 1 dzień

REKRUTER IT

Pełen etat

Praca zdalna

Umowa o pracę lub B2B

Ze względu na nowe projekty rekrutacyjne w obszarze IT- powiększamy zespól

Poszukujemy rekrutera do IT (stanowiska Regular i Senior)

ZADANIA:

samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w dziale IT,

utrzymywaniu relacji z kandydatami,

aktualizowanie bazy kandydatów

OCZEKIWANIA:

doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w IT

znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com

w tytule prosimy wpisać„Specjalista ds rekrutacji IT”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

(Data aktualizacji: środa, 22 września 2021)