Oferty pracyBLACHARZ - niewymagana znajomość j. niemieckiego
BLACHARZ - niewymagana znajomość j. niemieckiego Geeste (Niemcy)
BLACHARZ - niewymagana znajomość j. niemieckiego Geeste (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 23 września 2021, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

BLACHARZ

Miejsce pracy: Niemcy – 49744 Geeste Dalum
Nr Ref: BLACH-GEESTE/DE/2021

Zakres obowiązków:
- naprawy blacharskie: samochodów osobowych i ciężarowych, pociągów, turbin wiatrowych
- przygotowywanie powierzchni np.: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, szpachlowanie, odtłuszczanie
- kontrola jakości
- praca na terenie nowoczesnego zakładu produkcyjnego
- stawka: 13,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto dziennej

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- wyksztalcenie kierunkowe lub ukończone kursy
- precyzja i dokładność
- samodzielność
- prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: BLACH-GEESTE/DE/2021

(Data aktualizacji: czwartek, 23 września 2021)