Oferty pracySpecjalista ds. opakowań
Specjalista ds. opakowań Zielona Góra (lubuskie)
Specjalista ds. opakowań Zielona Góra (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 6 października 2021, do końca 1 dzień

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dla klienta, który jest firmą produkcyjną działającą na arenie międzynarodowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Technolog opakowań

oferujemy
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • niezbędne narzędzia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do kursów, szkoleń (m.in. kurs języka angielskiego)
  • pakiet socjalny
zadania
  • rozwój opakowań dla obecnych i nowych linii produkcyjnych
  • nadzór nad opakowaniami pod kątem zapewnienia odpowiedniej jakości oraz standardów bezpieczeństwa
  • ciągła współpraca z dostawcami opakowań
  • optymalizacja i wprowadzenie ulepszeń w procesie rozwoju opakowań
  • testowanie rozwiązań opakowaniowych
  • udział w optymalizacji procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności zużycia opakowań
  • udział w opracowywaniu koncepcji opakowań nowych produktów
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną dotyczącą opakowań
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • kilkuletniego doświadczenia w obszarze technologii opakowań
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • rozwiniętych zdolności w zakresie zarządzania projektami
  • proaktywności, zorientowania na wynik

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

(Data aktualizacji: środa, 6 października 2021)