Oferty pracyOperator maszyn CNC
Operator maszyn CNC Linz (Austria)
Operator maszyn CNC Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 7 października 2021, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
Poszukujemy operatora maszyn CNC, w zależności od twojego doświadczenia, w zakresie:
- obsługa maszyn CNC typu EMCO
- praca według rysunków technicznych
- produkcja części z aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz

Wymagania:
- ukończona szkoła jako ślusarz maszynowy
- doświadczenie w zawodzie Tokarz CNC
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- stawka: 12,67 euro brutto/h + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
- 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie lub mieszkanie nieodpłatne
- 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia
- pełen pakiet socjalny

(Data aktualizacji: czwartek, 7 października 2021)