Oferty pracyKierowca C- dostawca
Kierowca C- dostawca Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Hamme (Belgia)
Aplikuj 11 października 2021, do końca 1 dzień
Kierowca C- dostawca Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Hamme (Belgia) Aplikuj Opublikowano 11 października 2021, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta -rodzinnej hurtowni napojów alkoholowych i bezalkoholowych poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierowca C- dostawca

Miejsce pracy: Hamme

 Opis stanowiska:

  • dostarczanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych do pubów i restauracji
  • praca lokalnie na terenie Belgii
  • praca w duecie (kierowca + pomocnik)
  • załadunek i rozładunek towarów w zakresie obowiązków

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - komunikacja z innymi kierowcami a także z klientami
  • prawo jazdy kat. C lub CE
  • doświadczenie w pracy z klientem, dostarczaniem towarów do klienta
  • uprzejmość, duża kultura osobista
  • dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach.
  • stawkę 14,50 brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto.
  • premię roczną -  8,33 % rocznych zarobków bruttopod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

(Data aktualizacji: poniedziałek, 11 października 2021)
inne

oferty pracodawcy

Grobbendonk (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Heidenheim (Niemcy)
Opublikowano 29 listopada 2021
Dillingen (Niemcy)