Oferty pracyElektryk Hamburg
Elektryk Hamburg Adlerwork Sp.z o.o. Hamburg (Niemcy)
Aplikuj 12 października 2021, do końca 1 dzień
Elektryk Hamburg Adlerwork Sp.z o.o. Hamburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 października 2021, do końca 1 dzień

AdlerWork Sp. z o.o. jest to zespół doświadczonych specjalistów z branży HR. Naszym głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski, którzy szukają zatrudnienia w Niemczech i Austrii. Gwarantujemy legalną i bezpieczną pracę za granicą. Oferujemy fachową pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kandydata.

Masz Pytania Zadzwoń do Nas!

Tel.729-460-788

Zadania:

  • Montaż instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Rozumienie podstawowych zwrotów w języku niemieckim
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zwrot kosztów podróży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dieta za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość nadgodzin/zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

(Data aktualizacji: wtorek, 12 października 2021)