Oferty pracyUtrzymanie ruchu - płatny staż
Utrzymanie ruchu - płatny staż Nowa Sól (lubuskie)
Aplikuj 13 października 2021, do końca 1 dzień
Utrzymanie ruchu - płatny staż Nowa Sól (lubuskie) Aplikuj Opublikowano 13 października 2021, do końca 1 dzień

Masz wykształcenie techniczne? Lubisz zagadnienia związane z autmatyką/mechatroniką?  Doskonale! Oferujemy płatny staż w utrzymaniu ruchu.

Prześlij nam CV, a my zajmiemy się resztą.

oferujemy
  • Umowę o pracę.
  • premię letnią i zimową, fundusz socjalny,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w zgranym i kreatywnym zespole,
  • innowacyjne projekty dla międzynarodowych koncernów (BMW, Mercedes, Volkswagen, Audi, Ford itp.)
  • kontakt z nowoczesnym parkiem maszynowym.
zadania
  • Diagnozowanie, naprawianie i uruchamianie systemów automatyki przemysłowej,
  • wykonywanie optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • nadzór nad utrzymaniem ciągłości produkcji,
  • prowadzenie analiz przyczyn źródłowych awarii systemów mechatronicznych maszyn, urządzeń i narzędzi w oparciu dokument PRP oraz OPR,
  • praca w systemie zmianowym,
oczekujemy
  • Wykształcenia technicznego np.mechatronika, elektronika, automatyka,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • mile widziane doświadczenie w UR (praktyki,staż),
  • język angielski będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

(Data aktualizacji: środa, 13 października 2021)