Oferty pracySPAWACZ MAG - 18 € BRUTTO/GODZINA + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE
SPAWACZ MAG - 18 € BRUTTO/GODZINA + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE ImpactJob Jettingen (Niemcy)
Aplikuj 13 października 2021, do końca 1 dzień
SPAWACZ MAG - 18 € BRUTTO/GODZINA + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE ImpactJob Jettingen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 października 2021, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MAG

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie cienkich blach metodą MAG
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w spawaniu MAG (warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Aktualny certyfikat spawalniczy 135 (warunek konieczny)
  • PODSTAWOWA znajomość j. niemieckiego  (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (18 euro brutto/godzina )
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 13 października 2021)
inne

oferty pracodawcy

Gmunden (Austria)
Opublikowano dzisiaj
Niemcy, Różne Lokalizacje (Niemcy)