Oferty pracyKierownik budowy / supervisor
Kierownik budowy / supervisor Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Grobbendonk (Belgia)
Aplikuj 14 października 2021, do końca 1 dzień
Kierownik budowy / supervisor Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Grobbendonk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 14 października 2021, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się projektami budowlanymi na terenie Belgii- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Kierownik budowy / supervisor

Miejsce pracy: zależnie od zlecenia, Belgia

brukarz

 Opis stanowiska:

  • realizowanie projektów budowlanych i remontowych.
  • zarządzanie pracą podległego zespołu (do 10 osób).
  • zarządzanie placem budowy.
  • współpraca z głównym wykonawcą i/lub podwykonawcami.

 Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
  • doświadczenie w pracy przy projektach o wartości 0,5-4 mln €.
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych i remontowych.
  • umiejętność czytania i interpretowania planów budowlanych.
  • umiejętność zarządzania zespołem do 10 osób.
  • certyfikat VCA lub gotowość do uzyskania certyfikatu na terenie Belgii.
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziana znajomość języka rumuńskiego lub portugalskiego.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach, 40 h pracy tygodniowo.
  • stawkę: 18-22 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie 8,33 % rocznych zarobków brutto  pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość otrzymania służbowego auta.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty: +48 503 028 187.

(Data aktualizacji: czwartek, 14 października 2021)
inne

oferty pracodawcy

Grobbendonk (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Heidenheim (Niemcy)
Opublikowano 29 listopada 2021
Dillingen (Niemcy)