Oferty pracyOperator CNC (FS/10/21)
Operator CNC (FS/10/21) Weegree Leper (Belgia)
Aplikuj 15 października 2021, do końca 1 dzień
Operator CNC (FS/10/21) Weegree Leper (Belgia) Aplikuj Opublikowano 15 października 2021, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator CNC

Miejsce pracy: Belgia, Leper

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją sprężarek, maszyn rolniczych, skrzyń biegów i silników.
  • Praca na frezarkach i tokarkach maszyn: mazak, mori seiki, doosan.
  • Ustawianie i dopasowanie programu już wprowadzonego , skorygowanie błędów.
  • Praca z rysunkiem technicznym.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 13€ netto/h.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę" - za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami minimum 40 godzin - otrzymasz AŻ 1000 ZŁ .

Czego oczekujemy:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: + 48 795 415 404.

(Data aktualizacji: piątek, 15 października 2021)
inne

oferty pracodawcy

Staden (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)