Oferty pracySpawacz TIG/MIG
Spawacz TIG/MIG Rotterdam (Holandia)
Spawacz TIG/MIG Rotterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 1 grudnia 2021, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Spawacz TIG/MIG

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- spawanie stali nierdzewnej metodą TIG/MIG

Wymagania:
- doświadczenie min. 5 lat na ww. stanowisku
- aktualne certyfikaty spawalnicze
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego lub niemieckiego
- mile widziany własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- stawka: 11,50-13,50 euro netto/h
- pomoc w zakwaterowaniu
- pełen pakiet socjalny

(Data aktualizacji: środa, 1 grudnia 2021)