Oferty pracySpawacz Mag, Niemcy
Spawacz Mag, Niemcy Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Dillingen (Niemcy)
Spawacz Mag, Niemcy Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Dillingen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. . Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz Mag Niemcy

 Miejsce pracy: Dillingen

Opis stanowiska:

  • spawanie i montaż konstrukcji stalowych, oraz kontenerów dla przemysłu motoryzacyjnego.
  • spawanie elementów głównie metodą MAG.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
  • wykształcenie kierunkowe: spawacz, ślusarz, monter konstrukcji stalowych
  • dobra znajomość obróbki metali
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • zręczność manualna
  • ważne certyfikaty spawalnicze Mag
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • długoterminowa praca u jednego pracodawcy (cały rok)
  • stawka 14€ + 40€ diety netto / dzień roboczy
  • 24-30 dni płatnego urlopu
  • odzież ochronną i buty robocze
  • w pierwszym tygodniu darmowe zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Dodatkowe koszty:

  • zakwaterowanie: 300€ - 400 € miesięcznie

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 515233504.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 10 stycznia 2022)