Oferty pracySORTOWACZ W MAGAZYNIE WYSYŁKOWYM
SORTOWACZ W MAGAZYNIE WYSYŁKOWYM ImpactJob Niemcy (Niemcy)
SORTOWACZ W MAGAZYNIE WYSYŁKOWYM ImpactJob Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 stycznia 2022, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

SORTOWACZ W MAGAZYNIE WYSYŁKOWYM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sortowanie różnych towarów
  • Pakowanie i etykietowanie towarów
  • Przyjmowanie i przepakowywanie zwrotów

WYMAGANIA:

  • Sprawność fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Sezonowe zatrudnienie w renomowanych niemieckich magazynach/ zakładach produkcyjnych
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : (10,45 euro brutto/godzina + ewentualne dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 13 stycznia 2022)
inne

oferty pracodawcy

Idar-Oberstein (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Okolice Koblentz (Niemcy)