Oferty pracyTAKA PRACA DLA MALARZA, NIECZĘSTO SIĘ ZDARZA !!
TAKA PRACA DLA MALARZA, NIECZĘSTO SIĘ ZDARZA !! ImpactJob Niemcy (Niemcy)
TAKA PRACA DLA MALARZA, NIECZĘSTO SIĘ ZDARZA !! ImpactJob Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 19 stycznia 2022, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MALARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji  pod malowanie
  • Szpachlowanie
  • Malowanie ścian, sufitów, fasad i elewacji
  • Tapetowanie

WYMAGANIA:

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/pracownika budowlanego
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie malarza/pracownika budowlanego (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11-14 euro brutto/godzina + 24-45 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 19 stycznia 2022)
inne

oferty pracodawcy

Koblenz (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Bamberg (Niemcy)
Frankfurt Nad Menem (Niemcy)