Oferty pracyINŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SPECJALISTA SIEM/SOC
INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SPECJALISTA SIEM/SOC PMSolutions Wrocław (dolnośląskie)
INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SPECJALISTA SIEM/SOC PMSolutions Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 25 stycznia 2022, do końca 1 dzień

INŻYNIER BEZPIECZEŃSTWA – SPECJALISTA SIEM/SOC

WROCŁAW
praca hybrydowa
Umowa o pracę na pełen etat
Wynagrodzenie 15000 – 25000 pln brutto

Nasz Klient to jedna z największych linii lotniczych

ZADANIA NA TYM STANOWISKU TO:

• Działania w chmurze (gromadzenie i analizy)
• Usprawnianie mechanizmów wykrywania zagrożeń w oparciu o TTP
• Pomoc w ustaleniach źródeł błędów
• Sporządzanie dokumentację zarówno na poziomie technicznym, jak i wykonawczym, którą można wykorzystać do poprawy ogólnego stanu bezpieczeństwa

WYMAGANIA:

• Doświadczenie SIEM, SOC  lub Threat Hunter
• Doświadczenia z AWS, Azure
• Dobre umiejętności programistyczne do tworzenia skryptów, łączników API i automatyzacji w celu obsługi istniejących wdrożeń
• Znajomość narzędzi do analizy dużych zbiorów danych SIEM oraz  ELK, Graylog, Splunk, Symantec, FireEye, AlienVaul …

NASZ KLIENT OFERUJE:

• Karta Multisport
• Prywatna opieka zdrowotna
• Pokój gier
• Wewnętrzny system premii
• Elastyczne godziny pracy

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska!
Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

(Data aktualizacji: wtorek, 25 stycznia 2022)