Oferty pracyMechatronik samochodów osobowych - Wolfsburg
Mechatronik samochodów osobowych - Wolfsburg Wolfsburg (Niemcy)
Mechatronik samochodów osobowych - Wolfsburg Wolfsburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 26 stycznia 2022, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Mechatronik samochodów osobowych (okolice Hanoweru)

Miejsce pracy: Niemcy – 38448 Wolfsburg
Nr ref.: MECH/WOLF/2022

Opis stanowiska pracy:
- kompleksowe naprawy w zakresie mechatroniki
- praca na markach BMW, MINI oraz HYUNDAI
- diagnostyka samochodowa
- wykonywanie napraw oraz konserwacji samochodów osobowych
- wymagana samodzielność na stanowisku pracy
- stawka: 13,00 E brutto/H + 40 E diety dziennej (po przepracowanym miesiącu dieta wzrasta do 50€ za dzien roboczy)

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie na w/w stanowisku
-posiadanie prawo jazdy kategorii B
-własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 25 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy dodając w temacie numer referencyjny: MECH/WOLF/2022

(Data aktualizacji: środa, 26 stycznia 2022)