Oferty pracySpecjalista ds. wsparcia klienta z j. włoskim
Specjalista ds. wsparcia klienta z j. włoskim Gdańsk, Sopot, Gdynia (pomorskie)
Specjalista ds. wsparcia klienta z j. włoskim Gdańsk, Sopot, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 20 maja 2022, do końca 1 dzień

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe w pracy? Elastyczny grafik, który możesz dostosować do swojego trybu życia to dla Ciebie atut?

Świetnie się składa! ;)

Dla naszego klienta poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością j. włoskiego na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia Klienta z j. włoskim

Lokalizacja: Gdańsk (praca stacjonarna)

Wymagania:

  • znajomość j. włoskiego na poziomie min. C1,
  • niewątpliwym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta!

Warunki pracy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • gwarantowane 160 h/msc.
  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku (8-20), sobotę (9-18) oraz niedzielę (9-15),
  • dodatkowe bonusy za pracę w weekendy,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Obowiązki:

  • do Twoich obowiązków będzie należeć posprzedażowa obsługa klienta (odpowiadanie na pytania dot. wysyłki produktów, opóźnień, fakturowania czy reklamacji).

Czujesz, że ta oferta pracy jest dla Ciebie?

Czekamy na Twoje zgłoszenie! :)

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

(Data aktualizacji: piątek, 20 maja 2022)