Oferty pracyBlacharz Samochodowy
Blacharz Samochodowy Adlerwork Sp.z o.o. Niemcy (Niemcy)
Blacharz Samochodowy Adlerwork Sp.z o.o. Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 25 maja 2022, do końca 1 dzień

AdlerWork Sp. z o.o. jest to zespół doświadczonych specjalistów z branży HR. Naszym głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski, którzy szukają zatrudnienia w Niemczech i Austrii. Gwarantujemy legalną i bezpieczną pracę za granicą. Oferujemy fachową pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kandydata.

Masz Pytania Zadzwoń do Nas!

Tel.729-460-788

Zadania:

  • Naprawy blacharskie: samochody osobowe powypadkowe
  • Przygotowywanie powierzchni : szlifowanie, czyszczenie, szpachlowanie, odtłuszczanie
  • Drobne prace spawalnicze

Wymagania:

  • Rozumienie podstawowych zwrotów w języku niemieckim
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zwrot kosztów podróży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dieta za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość nadgodzin/zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

(Data aktualizacji: środa, 25 maja 2022)