Oferty pracyTapicer/Pomocnik tapicera
Tapicer/Pomocnik tapicera Rotterdam (Holandia)
Tapicer/Pomocnik tapicera Rotterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 25 maja 2022, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Tapicer/Pomocnik tapicera

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- tapicerowanie siedzeń, oparć, podłokietników, poduszek, paneli, dużych mebli, itp.
- praca zgodnie z instrukcją pracy (w tym zszywanie, klejenie i drobna obróbka drewna na podstawie rysunków)
- praca z różnego rodzaju tkaninami (skóra, welur, sztuczna skóra)

Wymagania:
- samodzielność na stanowisku miejsca pracy
- dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
- mile widziany własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- zatrudniamy również tapicerów do przyuczenia

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- stawka: 2300 €/brutto do 2900 €/brutto
- zakwaterowanie (90 € za tydzień)
- ubezpieczenia (25.02 € za tydzień)

(Data aktualizacji: środa, 25 maja 2022)