Oferty pracyOpiekun/ka Osób Starszych - Hannover
Opiekun/ka Osób Starszych - Hannover DEINEARBEIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Niemcy (Niemcy)
Opiekun/ka Osób Starszych - Hannover DEINEARBEIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 25 maja 2022, do końca 1 dzień

Deinearbeit Sp. z o.o. to dynamiczny Team, którego celem jest znalezienie pracy dla każdej osoby szukającej zatrudnienia.

W wyniku wieloletniego doświadczenia potrafimy dla osoby chcącej pracować w Niemczech zorganizować odpowiednie warunki pracy na Umowie Niemieckiej i Zakwaterowanie. Jesteśmy elastyczni odnośnie wymagań potencjonalnego Pracownika i działamy zgodnie z Prawem i Bezpieczeństwem Pracy.

Od wielu lat współpracujemy z Niemieckimi Firmami poszukującymi Pracowników z Polski.

Masz Pytania Zadzwoń do Nas!

Tel.739-543-797

Zadania:

  • Opieka nad osobami starszymi w domu Seniora

Wymagania:

  • Rozumienie podstawowych zwrotów w języku niemieckim
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zwrot kosztów podróży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dieta za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość nadgodzin/zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

(Data aktualizacji: środa, 25 maja 2022)