Oferty pracyOrder Picker w Soesterberg
Order Picker w Soesterberg Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Tiel (Holandia)
Order Picker w Soesterberg Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Tiel (Holandia) Aplikuj Opublikowano 25 maja 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – nowoczesnej firmy logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Order Picker

Miejsce pracy: Soesterberg, Holandia

start pracy od zaraz!

 Opis stanowiska:

  • praca w centrum dystrybucji, w którym produktem są artykuły spożywcze
  • kompletowanie zamówień towarów zgodnie z zmówieniem i przygotowanie gotowych palet do wysyłki
  • ręczny rozładunek towaru, sprawdzenie jakości i poprawności dostarczonego towaru
  • sortowanie i przemieszanie towaru na magazynie
  • w razie potrzeby obsługa wózka paletowego EPT
  • Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku. Godziny pracy to od 05:45 do 14:45 lub od 15:15 do 00:15. Sporadycznie również w soboty.

 Wymagania:

  • chęć do rozwoju
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • gotowość do pracy na zmiany i w pełnym wymiarze godzin
  • dokładność i sumienność
  • własny środek transportu

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • wynagrodzenie: €11,09€ brutto/h
  • dodatek zmianowy: od 8,75%
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania €100/ tydzień
  • zwrot kosztów podróży od 10 km w jedną stronę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • szansa na stałą umowę

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250 - 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 58, +48 786 865 894

(Data aktualizacji: środa, 25 maja 2022)