Oferty pracyPOMOCNIK TOKARZA CNC - NIEMCY
POMOCNIK TOKARZA CNC - NIEMCY Niemcy, Całe Niemcy, Za Granią (Niemcy)
POMOCNIK TOKARZA CNC - NIEMCY Niemcy, Całe Niemcy, Za Granią (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 20 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Firma Euro Labora Sp.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

POMOCNIK TOKARZA CNC

Miejsce pracy: Niemcy – Northeim
Nr. ref: POM-TOK/DE/2022

Zakres obowiązków:

- obsługa tokarek CNC (produkcja seryjna części dla branży automotive)

- stawka 10,88 euro brutto + 20,00 euro diety dziennej

Wymagania:

- niewymagana znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie na w/w stanowisku

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne - mile widziane

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem

- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec

- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%

- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku

- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)

- płatne dni ustawowo wolne od pracy

- premię za polecenie nowych pracowników

- odzież ochronną

- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: POM-TOK/DE/2022

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 czerwca 2022)