Oferty pracyMistrz Grupy Myjącej
Mistrz Grupy Myjącej Ciechanów (mazowieckie)
Mistrz Grupy Myjącej Ciechanów (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 20 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Mistrz w Zakładzie Produkcyjnym

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego wUjazdówku k/Ciechanowa

OBOWIĄZKI:

  • Nadzór i kontrola nad procesem mycia zakładu po zakończonej produkcji

  • Zarządzanie oraz nadzór nad podległymi pracownikami.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z pracodawcą,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty prosimy kierować na adres mailowy:
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 23 675 04 79

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 czerwca 2022)