Oferty pracySpecjalista ds.Technologii
Specjalista ds.Technologii Ciechanów (mazowieckie)
Specjalista ds.Technologii Ciechanów (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 20 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Specjalista ds.Technologii

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa

OBOWIĄZKI:

  • przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu

  • stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych

  • stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej

  • śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących

  • właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika

  • znajomość normy ISO 9001

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność i komunikatywność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu

  • wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

  • pakiet socjalny

Oferty prosimy kierować na adres mailowy
Cedrob S.A. - 06-400 Ciechanów, Ujazdówek 2A

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 236 750 479

WAŻNE! Wprocesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 czerwca 2022)