Oferty pracyTELEFONICZNY SPRZEDAWCA
TELEFONICZNY SPRZEDAWCA PMSolutions Warszawa (mazowieckie)
TELEFONICZNY SPRZEDAWCA PMSolutions Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 21 czerwca 2022, do końca 1 dzień

TELEFONICZNY SPRZEDAWCA
Warszawa
3000pln netto
Praca zdalna

Poszukujemy kandydata na stanowisko sprzedawcy zdalnego – praca z domu

ZADANIA
telefoniczne pozyskiwanie klientów
negocjowanie warunków handlowych
utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

WYMAGANIA:
doświadczenie w sprzedaży
umiejętności sprzedażowe i chęć do samodzielnej realizacji planów sprzedaży

OFERUJEMY:
umowę o pracę /zlecenie lub b2b
bazę klientów
komputer i telefon służbowy

Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.com
w tytule prosimy wpisać „SPRZEDAWCA / HANDLOWIEC ”

(Data aktualizacji: wtorek, 21 czerwca 2022)