Oferty pracyPomocnik dekarza
Pomocnik dekarza Rotterdam (Holandia)
Pomocnik dekarza Rotterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 22 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pomocnik dekarza

Miejsce pracy: Holandia - Eindhoven

Zakres obowiązków:
- konserwacja i kompleksowa naprawa dachów różnego typu
- praca od poniedziałku do piątku
- praca na jedną zmianę

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- komunikatwyna/dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- niewymagane duże doświadczenie, możliwość przyuczenia

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- stawka: 14,00-15,00 euro brutto/h
- zakwaterowanie (90 € za tydzień)
- ubezpieczenia (25.02 € za tydzień)
- samochód służbowy na dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy i odwrotnie
- pełen pakiet socjalny

(Data aktualizacji: środa, 22 czerwca 2022)