Oferty pracyMagazynier z uprawnieniami na wózek widłowy (Moerdijk, NL)* tylko dla osób z prywatnych mieszkań
Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy (Moerdijk, NL)* tylko dla osób z prywatnych mieszkań Moerdijk (Holandia)
Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy (Moerdijk, NL)* tylko dla osób z prywatnych mieszkań Moerdijk (Holandia) Aplikuj Opublikowano 23 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Lokalizacja: Moerdijk, NL

Praca w nowoczesnym magazynie zajmującym się składowaniem m.in kosmetyków, sprzętu medycznego, poszukujemy magazynierów z uprawnianiami na wózek typu reachtruck (wózek boczny) oraz magazynierów z uprawnieniami na wózek typu hefftruck (wózek przedni).

Oferujemy:

•          Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 12,63Euro + dodatek ADV = 13,13 Euro + urlopowe i wakacyjne,

•          Godziny pracy : 38 godzin tygodniowo, tylko zmiana poranna

•          Praca na długi okres czasu, holenderska umowa o pracę

•          Wsparcie koordynatorów

•          Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu

•          Opieka polskojęzycznych koordynatorów

•          Cotygodniowe wynagrodzenie płatne na konto

Obowiązki:

•          Obsługa wózków widłowych typu reachtruck lub obsługa wózków widłowych typu hefftruck

•          Przygotowywanie towarów dla order pickerów

•          Inne prace magazynowe

Wymagania:

•          Uprawnienia na wózek widłowy (hefftruck lub reachtruck)

•          Komunikatywna znajomość języka angielskiego

•          Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na ap-grupa.pl (Polityka Prywatności)

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: Praca tymczasowa

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

(Data aktualizacji: czwartek, 23 czerwca 2022)