Oferty pracyPracownik produkcji rolet / żaluzji (Best, NL)
Pracownik produkcji rolet / żaluzji (Best, NL) Best (Holandia)
Pracownik produkcji rolet / żaluzji (Best, NL) Best (Holandia) Aplikuj Opublikowano 23 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Dla holenderskiej firmy zajmującej się produkcją systemów przeciwsłonecznych takich jak rolety, markizy, żaluzje,  z siedzibą w Best (Holandia), poszukujemy kandydatów do pracy w dziale produkcji/ montażu. Praca wykonywana jest na hali produkcyjnej.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 11,35 Euro + pieniądze urlopowe i wakacyjne

• Godziny pracy:  od 7:30-16:30 (1 godzina przerwy)
• W przypadku pracy w weekend, pracownikom wypłacany jest dodatek w wysokości 14% stawki podstawowej brutto za godzinę
• Praca na długi okres czasu, holenderska umowa o pracę
• Miła atmosfera / przyjazny zakład pracy
• Wsparcie koordynatorów
• Cotygodniowe pensje / stabilne ilości godzin
• Możliwość korzystania z zakwaterowania służbowego (koszt to: 99,14 euro/tydzień)

• Możliwość korzystania z transportu służbowego (bezpłatnie)

Obowiązki:

• Praca produkcyjna: składanie / montaż

Wymagania:

• Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

• Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

• Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

• Mile widziane prawo jazdy kat. B

W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.”

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na ap-grupa.pl (Polityka Prywatności)

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: Praca tymczasowa

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

(Data aktualizacji: czwartek, 23 czerwca 2022)