Oferty pracyHR Generalist
HR Generalist Warszawa (mazowieckie)
HR Generalist Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 28 czerwca 2022, do końca 1 dzień

HRO Personnel specjalizuje się w rekrutacji na stanowiska w obszarze IT, finansów oraz SSC/BPO. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak outsourcing kadrowo-płacowy, RPO i media service. Ściśle współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko HR Generalist

Obowiązki:

- Zarządzanie obszarem polityki wynagrodzeń i benefitów
- Nadzór i aktualizacja procedur i polityk personalnych (procedury, regulaminy)
- Wsparcie HR BP i Managerów z obszaru prawa pracy
- Zarządzanie funduszem świadczeń socjalnych
- Zarządzanie rezerwą urlopową
- Współpraca ze związkami zawodowymi
- Udział w bieżących projektach HR
- Opracowywanie danych do raportów, analizowanie i rekomendowanie zmian
- Prowadzenie szkoleń i komunikacji z zakresu prawa pracy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku z podobnym zakresem odpowiedzialności
- Biegła znajomość prawa pracy i jego praktycznych aspektów
- Doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów HR
- Znajomość MS Office (Excel zaawansowany)
- Umiejętności analityczne
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- Elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
- Komunikatywność i nastawienie na współpracę
- Samodzielność w działaniu i chęci doskonalenia

Oferta:

- Przyjazna atmosfera w pracy i zgrany zespół, nastawiony na współpracę i wsparcie
- Rozwój cenionych kompetencji zawodowych
- Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny
- Doskonałą, dobrze skomunikowaną lokalizację biura
- Narzędzia niezbędne do pracy

(Data aktualizacji: wtorek, 28 czerwca 2022)