Oferty pracyPracownik Pralni
Pracownik Pralni Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Elsloo (Holandia)
Pracownik Pralni Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Elsloo (Holandia) Aplikuj Opublikowano 29 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Holenderskiego Klienta – w zautomatyzowanej pralni obsługującej hotele i restauracje na terenie Holandii poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik Pralni

Miejsce pracy: Elsloo, Holandia

 Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn piorących i maglujących.

  • Sortowanie i składanie, a następnie pakowanie prania.

 Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu dobrym

  • Predyspozycje do pracy stojącej

  • Własny środek transportu (mile widziany) - nie wymagane

  • Preferowane jest zamieszkanie w Elsloo, Maastricht, Geleen lub w innym miejscu w regionie

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich

  • Wynagrodzenie brutto  11,69 €/h

  • Dodatek na dojazdy do 11,20 € netto za każdy dzień roboczy

  • Dodatek zmianowy za pracę po godzinie 19:00 22,5% i 45% za pracę w soboty

  • Możliwość pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze czasu pracy od 24 do 40 godzin tygodniowo

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894, +48 515 233 504.

(Data aktualizacji: środa, 29 czerwca 2022)