Oferty pracyMechanik/Elektromechanik
Mechanik/Elektromechanik Ciechanów (mazowieckie)
Mechanik/Elektromechanik Ciechanów (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 29 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Mechanik/Elektromechanik

Dział Wdrożeń i Utrzymania Ruchu

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa

OBOWIĄZKI:

  • utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego

  • wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń

  • wykonywanie okresowych przeglądów

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)

  • uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • dyspozycyjność (również w weekendy)

  • umiejętność pracy zespołowej

  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:

Cedrob S.A. - dział kadr
Ujazdówek 2A, 06-400 Ciechanów
tel.: 236750479 lub 881 052 007

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

(Data aktualizacji: środa, 29 czerwca 2022)