Oferty pracyOperator maszyn (PET, włókna szklane)
Operator maszyn (PET, włókna szklane) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Buggenhout (Belgia)
Operator maszyn (PET, włókna szklane) Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Buggenhout (Belgia) Aplikuj Opublikowano 30 czerwca 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się produkcją tkanin i włóknin chemicznych do zastosowań budowlanych i przemysłowych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator maszyn (PET, włókna szklane)

Miejsce pracy: Buggenhout, Belgia

 Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn sterowanych komputerowo (produkcja dzianin, włóknin i skór tekstylnych).
  • uruchomienie produkcji.
  • wprowadzenie do maszyn różnych włókien (PET i włókna szklane).
  • kontrola poprawności działania maszyny oraz kontrola jakości produktów.
  • codzienna konserwacja prewencyjna maszyn.

 Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
  • doświadczenia w pracy, w podobnej branży.
  • umiejętność poruszania się wózkiem widłowy mile widziana.
  • własny samochód lub gotowość do dojeżdżania, do pracy rowerem.
  • chęć podjęcia stałej współpracy.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach, gwarantowane 38 h pracy tygodniowo.
  • stawkę: 14,94 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • pracę w systemie 3-zmianowym (5.30-13.45, 13.45-22.00, 22.00- 5.30).
  • dodatki zmianowe: +12,50% za pracę na 1 i 2 zmianie, +25% za pracę na zmianie nocnej.
  • bony żywnościowe: 6€ brutto / dzień pracy.
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku ok. 4000 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku ok. 2200 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto)pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,33 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

 Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894, +48 503 028 187.

(Data aktualizacji: czwartek, 30 czerwca 2022)