Oferty pracyMonter / Cleanroom - Eindhoven (IPS Technology)
Monter / Cleanroom - Eindhoven (IPS Technology) EU-People Recruitment Office Eindhoven (Holandia)
Monter / Cleanroom - Eindhoven (IPS Technology) EU-People Recruitment Office Eindhoven (Holandia) Aplikuj Opublikowano 1 lipca 2022, do końca 1 dzień

Nasz klient poszukuje pracowników z doświadczeniem technicznym do jednego ze swoich zakładów produkcyjnych (Cleanroom) w firmie IPS Technology w Eindhoven.

Cleanroom to specjalne, sterylne pomieszczenie, w którym wymogiem jest noszenie specjalistycznej odzieży ochronnej (kombinezonu).  Obowiązują tam także surowe zasady i protokoły dotyczące jakości powietrza czy braku występowania kurzu.

Opis stanowiska:

Aktualnie nasz klient poszukuje nowego pracownika na stanowisko monter.

Praca dwuzmianowa (06:00 - 14:30 ; 14:30 - 23:30) zmieniająca się co tydzień. Dodatkowo 15% dodatku za prace zmianowa przy każdej godzinie pracy!

Możliwość podpisania kontraktu bezpośredniego na czas nieokreślony dla najlepszych pracowników!

Dodatkowe korzyści:

  • Gwarantowany pelny tydzien pracy !
  • Cotygodniowe wypłaty bezpośrednio na Twoje konto bankowe!
  • Pełny pakiet ubezpieczeń!
  • Stabilna praca w znanej na rynku firmie!
  • Pomożemy Ci otrzymać zasiłek zdrowotny (Zorgtoeslag)
  • Pomożemy Ci ubiegać się o ulgę podatkowa od kosztów eksterytorialnych

Wymagania:

  • komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego lub holenderskiego
  • doswiadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomosci rysunku technicznego
  • pozytywnego nastawienia oraz motywacji do pracy
  • wlasnego transportu do pracy
  • preferowane osoby z prywatnym zakwaterowaniem w Eindhoven lub okolicy

Nie przegap tej oferty i aplikuj już teraz!

Naciśnij "Aplikuj", wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz dodaj swoje CV w języku angielskim.
Jeżeli nie masz swojego CV, możesz stworzyć je w tym miejscu.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji:
+48 77 453 76 00 (PL)
+31 627 743 434 (NL)
info@eu-people.pl

Bądź na bieżąco z Naszymi najnowszymi ofertami:
Polub nas na Facebook i pobierz nasza aplikacje EU-People app na iPhone lub Android.

Numer Rejestru: 6094 Praca tymczasowa

(Data aktualizacji: piątek, 1 lipca 2022)
inne

oferty pracodawcy

'e-Hertogenbosch (Holandia)
Opublikowano 17 kwietnia 2024
Oosterhout (Holandia)
Opublikowano 10 kwietnia 2024