Oferty pracyKierowca C+E Betoniarka
Kierowca C+E Betoniarka Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eindhoven, Son (Holandia)
Kierowca C+E Betoniarka Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Eindhoven, Son (Holandia) Aplikuj Opublikowano 21 lipca 2022, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla jednej z większych holenderskich firm transportowych, zajmującej się dystrybucją towarów na terenie Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E

Betoniarka

Miejsce pracy: Son, Eindhoven, Holandia

Opis stanowiska:

  • utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym i utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • terminowe przeprowadzanie kontroli pojazdu
  • załadunek pojazdu zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami załadunku
  • prawidłowe wykonanie zlecenia
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnych w trakcie wykonywania pracy
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, raportu dziennego

Wymagania:

  • doświadczenie jako kierowca kategorii C+E
  • karta kierowcy i kod 95
  • język angielski lub holenderski na poziomie komunikatywnym
  • znajomość holenderskiej sieci dróg - opcjonalnie
  • znajomość przepisów prawnych dotyczących czasu jazdy i odpoczynku
  • podstawowy kurs bezpieczeństwa (VCA)
  • gotowość do noclegów na trasie
  • dokładność i elastyczność w pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach.
  • stawka 2400€ netto po odliczeniu opłat
  • jeżeli z własnym lokum to stawka odpowiednio wyższa
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580

(Data aktualizacji: czwartek, 21 lipca 2022)